IRA´S BOXES
Vám každý den od pondělí do pátku uvaří a nachystá pět chutných jídel. S každým klientem děláme vstupní individuální pohovor, kde Vám vše do detailu vysvětlíme a popřípadě upravíme Váš jídelníček, pokud máte na něco alergii nebo vyloženě nejíte.

Možnost vaření i na soboty.

Kdykoliv nás můžete kontaktovat s případnými dotazy, když si nebudete vědět rady. Podle potřeby můžete režim diety přerušit, pozastavit, odložit, samozřejmě bezplatně a o nic nepřijdete, nejpozději však 24 hodin předem, před začátkem přípravy na daný den!.


Po domluvě možnost individuálního jídelníčku.


  HISTORIE
Když jsem od jistého věku začala mít problémy s váhou, držela jsem různé diety, které vůbec nic nevyřešily, ba naopak nastal vždy jo-jo efekt s pár kily navíc. Tudy cesta nevedla. Přítelkyně mě přihlásila na tříměsíční kurz MUDr. I. Málkové, kde jsem začínala se zdravou výživou. Nesmírně mě to chytlo, a protože velmi ráda vařím, začala jsem se vzdělávat v tomto směru.
Měla jsem konzultace s internisty a začala jsem měnit stravovací návyky. Česká kuchyně se pomalu měnila na středomořskou. Spousta zeleniny, ovoce, lehká masa, vyřazení tuků mimo olivového oleje. Hlavně jsem se nesměla dostat do vlčího hladu, který je nezvladatelný. Pět denních jídel po třech hodinách na srovnání krevní hladiny cukru, v tom je tajemství zdravé redukce.
Po třech měsících jsem byla o 13 kilo lehčí, což strhnulo lavinu zájmu o mé vaření. Tak jsem doma začala vařit kamarádkám. Narůstalo to do velkého počtu, tak jsme se synem rozhodli, že otevřeme malý rodinný podnik s velmi pečlivým výběrem čerstvých, kvalitních a chutných výrobků. Kvalita je opravdu zajištěna i osobními pohovory s každým klientem. Tak se vlastně stalo, že skoro všichni, co v Brně dělají „DIETU“, jsou mí vyškolení klienti. Ovšem konkurence je zdravá a posouvá nás dál ve vymýšlení nových receptů a zkvalitňování námi dodávaných služeb. Moje vize je a zůstane stejná. Nebudeme závodní jídelna, která chrlí jídla, ale podnik s jídelníčkem, na kterém si opravdu pochutnáte. Můžete porovnávat, možností v Brně je už hodně!


Ira's Boxes - zdravá výživa, krabičková dieta • Štursova 63, 616 00 Brno • tel.: 606 461 008, 608 707 682 • e-mail: info@irasboxes.cz
2010 © Ira's Boxes - zdravá výživa, krabičková dieta, rozvoz jídel Brno